• XML Parsing Error at 1:96. Error 9: Invalid character
Home

Tylko remis w Chodlu...

Email Drukuj PDF

W  dniu 12 maja 2013 r godz.15.00 drużyna ULKS Dzierzkowice spotkała się z Sygnałem Chodel. Drużna ULKS za sprawa P.Cywińskiego strzeliła bramkę i objeła prowadzenie.Niestety zespół nasz nie poszedł za ciosem i zamiast strzelić kolejn± bramkę .....stracił bramkę po prostym błędzie  M.Kwiatka  który  stracił piłkę co wykorzystali gospodarze.Do przerwy utrzymał się wynik remisowy 1-1.Po przerwie go¶cie drużyna ULKS za spraw± M.Sadowskiego wyszła na prowadzenie po strzale głow±.Niestety po kilku minutach kolejny prosty bł±d w wyprowadzeniu piłki z obrony przez  ULKS spowodował stratę drugiej bramki.Drużyna ULKS dalej walczyła i za spraw± J.Jaskowskiego wyszła na prowadzenie 3-2 w tym meczu i wydawał się że odniesie zwycięstwo.Niestety w doliczonym czasie gry po zagraniu z rzutu rożnego gospodarze doprowadzili do szczę¶liwego remisu.W drużynie go¶ci należy wyróżnić Daniela Polaka i strzelców bramek.Niestety zawiodła gra defensywna zespołu...Ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby nie fatalne sędziowanie Pani ...Sędziny która nie radziła sobie na tym poziomie rozgrywek.W barwach drużyny ULKS Dzierzkowice po raz"100" w rozgrywkach LZPN   wyst±pił Grzegorz Wisiński. Gratulujemy.

Poprawiony: czwartek, 30 maja 2013 11:46