BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:96. Error 9: Invalid character
Home Piłka nożna Paweł Cywiński ..... kontra

Email Drukuj PDF

........W ¶rodę 28 sierpnia 2013 r o godz.17.00  w Dzierzkowicach spotkały się w II kolejce rozgrywek kasy "A" ULKS Dzierzkowice - Tęcza Kra¶nik.Dla obydwu zespołów był to ważny mecz w walce o utrzymanie w  tej klasie rozgrywkowej.Lepiej to spotkanie rozpoczęli młodzi zawodnicy Tęczy którzy po kilkunastu minutach prowadzili 2-0 w Dzierzkowicach. Ponadto na dodatek nie wykorzystali rzutu karnego/strzał niecelny/.Gospodarze zaskoczeni takim obrotem sprawy nie umieli stworzyć sytuacji podbramkowych pod bramk± Tęczy.Dopiero pod koniec pierwszej połowy o sobie dał znać Paweł Cywiński który wykorzystał sytuację i z kilku metrów  strzelił bramkę na 1-2.Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie wydawało się że gospodarze z animuszem będ± próbowali wyrównać.... niestety nic mylnego po kolejnym prostym błędzie w defensywie go¶cie strzelili na 3-1 i ..... stanęli czekaj±c na koniec spotkania .Wtedy to snajperski popis dał Paweł Cywiński który w przeci±gu kilkunastu minut strzelił trzy brami i gospodarze ULKS prowadził 4-3.Drużyna gospodarzy poszła za ciosem i za spraw± M.Kwiatka strzeliła kolejna bramkę.Wynik końcowy tego meczu to 5-3.Bohaterem spotkania został strzelec czterech bramek Paweł Cywiński,który praktycznie sam wygrał z młodzież± z Kra¶nika. Zespół gospodarzy zagrał w następuj±cym składzie:Bramkarz-P.Saluter, obrońcy-K.Kowalski,M.Kwiatek,G.Wisiński,/od 75 min-A.Zapalski/P.Wojniak,Pomocnicy- M. Surdacki /od 85min. P.Konopka/ ,D.Bere¶, D. Ciekanowski /46-M.Jurak/ M.Sadowski, Napastnicy-P.Cywiński, K.Chomczyk/od 65min. P.Kargulewicz/. Następny mecz  bardzo trudny mecz 01.09.2013 r/niedziela/ o godz.12.00 w Olbięcinie z LKS Kowalin

Poprawiony: Ĺ›roda, 28 sierpnia 2013 19:43