Błąd
  • XML Parsing Error at 1:96. Error 9: Invalid character
Home Piłka nożna Szczęście było blisko...

Email Drukuj PDF

W dniu 01 września 2013 r o godz.12.oo zespół ULKS Dzierzkowice spotkał się z drużyną LKS Kowalin na  boisku w Olbięcinie. Zdecydowanym faworytem tego spotkania był zespół gospodarzy który przed sezonem wzmocnił się trzema zawodnikami Tęczy Kraśnik.Natomiast ULKS Dzierzkowice w tym meczu nie wystąpił w optymalnym składzie.Począek spotkania to wzajemne badanie i czekanie na błąd przeciwnika i.... taki nastąpił po rzucie wolnym wykonywanym przez gospodarzy. Odbita piłka przez Naszego bramkarza została  przejęta przez zawodnika z Kowalina i z kilku metrów strzelił bramkę.Po tej strzelonej bramce goście ambitnie grali i rozbijali akcje ofensywne gospodarzy.ULKS Dzierzkowice coraz śmielej atakował i wyprowadzał kontry. W 25 min meczu  po takiej kontrze P.Cywiński nie wykorzystał znakomitej sytuacji będąc sam na sam z bramkarzem gospodarzy.Do przerwy wynik się nie zmienił.Po przerwie gospodarze coraz bardziej zaczęli atakować i po rzucie rożnym zdobyli drugą bramkę.Zespół ULKS jednak się nie załamał lecz dalej ambitnie atakował co po kilkunastu minutach przyniosło efekt.Najpierw do beznadziejnej piłki dobiegł P.Kargulewicz i po dośrodkowaniu w pole bramkowe zawodnik gospodarzy strzelił bramkę samobójczą na 1-2. Następnie pięknym strzałem z pola karnego popisał się M.Jurak doprowadzając do remisu.Przez następne minuty meczu trwała wymiana ciosów przez obydwa zespoły.Zespół z Dzierzkowic w 80 min meczu po rzucie rożnym miał wymarzoną okazję do strzelenia bramki lecz jej nie wykorzystał.W odpowiedzi gospodarze wykorzystali "gapiostwo" środkowych pomocników ULKS i strzelili bramkę na 3-2 co im dało trzy punkty.Brawo zawodnikom ULKS za ambitną walkę w trakcie meczu.Zespół wystąpił w następującym składzie:Bramkarz- P. Saluter , Obrońcy - A.Zapalski, S.Bijak, K.Kowalski, P.Wojniak, Pomocnicy- M.Surdacki, (46 min. M.Jurak)D.Bereś(85 min.A.Bańka),D. Ciekanowski (85 min.R.Kowalski),M.Sadowski,Napastnicy- P.Cywiński, K.Chomczyk( 70 min.P.Kargulewicz).

Poprawiony: sobota, 07 września 2013 06:20