• XML Parsing Error at 1:96. Error 9: Invalid character
Home Piłka nożna Fatalna passa przerwana.....

Fatalna passa przerwana.....

Email Drukuj PDF

W  dniu 10 listopada 2013 r o godz.13.00 /niedziela/ drużyna ULKS Dzierzkowice w ostatniej kolejce rundy jesiennej spotkała się z zespołem GLKS Potok Wielki.Mecz rozegrany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych /błoto i woda na  boisku/ w Osinkach. Do tej pory drużynie ULKS nie udało się w spotkaniach  z Potokiem Wielkim zdobyć choćby punktu.Drużyna ULKS została "lekko przemeblowana " w ¶rodku pola gdyż niektórzy młodzi zawodnicy  nie przyszli na zbiórkę przedmeczow±. Pocz±tek tego spotkania nie ułożył się pomy¶lnie  dla go¶ci gdyż nierozs±dny faul w polu karnym  przyniósł gospodarzom rzut karny zamieniony na bramkę.Po straconej bramce jednak zespół z Dzierzkowic  nie załamał się lecz z większ± determinacj± atakował bramkę gospodarzy.Po kilkunastu minutach przyniosło to efekty w postaci dwóch bramek zdobytych przez P.Kargulewicza i P.Cywińskiego.Do przerwy utrzymał się wynik 2-1 dla ULKS, choć gospodarze  z dużym impetem atakowali i mogli doprowadzić do remisu lecz bardzo dobrze w bramce spisywał się P.Saluter. Po zmianie stron zespół z Dzierzkowic  zacz±ł stwarzać sobie sytuacje podbramkowe które z czasem zostały wykorzystane przez P.Kargulewicza/44 bramka w historii / i M.Sadowskiego. Zespół Potoka Wielkiego odpowiedział strzeleniem bramki z problematycznego rzutu wolnego /strzał został wykonany podczas ustawiania muru przez sędziego/. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4-2 dla ULKS Dzierzkowice. Po 5 kolejnych przegranych meczach drużyna zagrała bardzo dobry mecz .Na wyróżnienie zasługuje cały zespół. Szczególnie należy pochwalić Michała Sadowskiego/bramka i dwie asysty/ , Kamila Kowalskiego i Piotra Wojniaka/za grę w ¶rodku pola/oraz  napastników. Zdobyte trzy punkty pozwol± zespołowi na spokojna pracę w okresie zimowym. Zespół zagrał w następuj±cym składzie: P.Saluter , A.Zapalski, S.Bijak, M.Kwiatek, K.Chomczyk (45 min.M. Surdacki), K.Kowalski, P.Wojniak, M.Sadowski, P.Kargulewicz  (80min. D.Bere¶) M.Jurak. P.Cywiński.

Poprawiony: Ĺ›roda, 05 lutego 2014 15:06